0Shares

Burri i paemëruar nga Britania e Madhe, e ka bërë një fotografi derisa ishte duke vozitur dhe e ka postuar në rrjetin social.

Mirëpo, në reflektimin e syzeve, vërehet se ai është duke e kryer një veprim që është i ndaluar në momentin që është duke drejtuar makinën, transmeton Telegrafi.

Syzet tregojnë se po fotografohej derisa voziste

“Për shkak të fotografimit gjatë vozitjes, duhet të paguani 250 euro gjobë dhe iu hiqen gjashtë pikë nga patenta e shoferit”, i ka komentuar Policia lidhur me rastin.

Po vazhdojnë hetimet për identifikimin e shoferit, që besohet se lëvizte me rreth 100 kilometra në orë, gjatë shkrepjes së imazhit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)