LAJMI I FUNDIT:

Shoferi i autobusit e paralajmëroi në moment të fundit motoçiklistin, këmbësori i shpëton aksidentit (Video)

Shoferi i autobusit e paralajmëroi në moment të fundit motoçiklistin, këmbësori i shpëton aksidentit (Video)

Kalimtari që po ecte nëpër një rrugë të Londrës do ta pësonte keq, sikur një motoçiklist mos të njoftohej prej shoferit të autobusit, se mund t’i del dikush përpara.

Ai uli shpejtësinë kur pa paralajmërimin dhe shmangu aksidentin e mundshëm, para se të përshëndetej miqësisht me shoferin e autobusit, transmeton Telegrafi.


“Kryeqyeti anglez ka gjithmonë trafik të ngjeshur, andaj duhet të punojmë bashkë që të lehtësojmë qarkullimin”, ka shkruar një komentues.

Videoja e shpërndarë në internet, ka grumbulluar deri më tani, shumë reagime pozitive prej shikuesve. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Interesante
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Virale
Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Fun
Kalo në kategori