LAJMI I FUNDIT:

Shkoni në kurorëzim, ndërsa prognoza është e keqe: Po ju japim disa ide praktike dhe interesante të lojës me stilin

Shkoni në kurorëzim, ndërsa prognoza është e keqe: Po ju japim disa ide praktike dhe interesante të lojës me stilin
dreamstime

Nuk do të thotë që patjetër t’i referohemi glamurit klasik, por në situata të këtilla mund të bëhemi kreativë

Reklama

Problemi më i madh në fakt mund të jenë këpucët, sepse nëse janë elegante, shiu do t’i shkatërrojë.

Këto ditë moti mund të na befasojë dhe nëse shkojmë në një ngjarje të veçantë situata bëhet kërkuese stilistikisht, transmeton Telegrafi.

Nëse keni nevojë për një shtresë tjetër sipër një fustani elegant, sepse po bën pak ftohtë, korsetë e ndryshme janë të shkëlqyera.

Vajzat moderne dinë që kombinimi i fustaneve të bukura dhe çizmeve grunge janë ndër më praktiket.

Gjërat bazike të karakterit të mirë përfshijnë fundet me tone atraktive.

Nëse nuk mund të hiqni dorë nga pantallonat, e gjitha që ju duhet është një bluzë e madhe e mrekullueshme, ajo do të jetë në qendër të vëmendjes.

Një fustan valëvitës dhe çizme të larta lëkure bëjnë një kombinim të shkëlqyeshëm.

Pantallonat magjepsëse me llak janë gati për sfida të ndryshme ndaj motit.

E gjithë e zeza është e lezetshme, por detaji i dekoltesë transparente i jep stilit një prekje feminiteti.

Teksturat e shkëlqyera janë të shkëlqyera për çdo moment të veçantë, tërheqin vëmendjen dhe duken interesante. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Disa fëmijë dashurohen për herë të parë shumë herët, kështu mund t’i zbuloni me kohë

Disa fëmijë dashurohen për herë të parë shumë herët, kështu mund t’i zbuloni me kohë

Këshilla për prindër
Tri frizura të cilat mund t’i bëni shpejt

Tri frizura të cilat mund t’i bëni shpejt

Flokë dhe stil
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Kalo në kategori