LAJMI I FUNDIT:

Shkon në plazh dhe parkon veturën në arë, fermeri anglez nervozohet me veprimin e shoferit – ia spërkat Mercedesin me pleh artificial

Shkon në plazh dhe parkon veturën në arë, fermeri anglez nervozohet me veprimin e shoferit – ia spërkat Mercedesin me pleh artificial

Një fermer e ka mbuluar veturën luksoze Mercedes-Benz me pleh artificial, pasi shoferi i saj e kishte parkuar në arën e tij dhe kishte shkuar për të shijuar rrezet e diellit në plazh.

Reklama

Shoferi i traktorit, përkatësisht pronari i arës mbeti i habitur kur pa veturën e parkuar në pronën e tij në Cornwall të Anglisë. E duke parë se askush nuk e kishte pyetur për këtë lloj parkimi, ai vendosi ta mbulojë me pleh artificial derisa po e voziste traktorin, transmeton Telegrafi.

Ai këtë e bëri si shenjë proteste që nuk është respektuar prona private, kurse për pronarin e veturës sigurisht se kjo do të shërbejë si leksion që herave tjera të jetë më i kujdesshëm.

Më poshtë shihet femëri angleze duke e spërkatur veturën me pleh artificial, pasi rimorkion e traktorit e kishte të mbushur dhe në ato momente po e punonte tokën e tij. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Interesante
Kalo në kategori