LAJMI I FUNDIT:

Shkakton aksident trafiku, largohet me shpejtësi dhe ankohet se veturën ia kishin vjedhur (Video)

Shkakton aksident trafiku, largohet me shpejtësi dhe ankohet se veturën ia kishin vjedhur (Video)

James Baker ka humbur kontrollin mbi veturë dhe u përplas në një tjetër, që ishte parkuar skaj një rruge të ngushtë në Lincolnshire të Anglisë.

Përplasja ishte aq e fuqishme, sa që e hodhi edhe në makinën që ndodhej paralel me të, transmeton Telegrafi.


Pas momentit kritik, 24-vjeçari u largua me shpejtësi, shkoi pranë një kabine telefonike dhe e thirri policinë, për tu ankuar se ia kanë vjedhur veturën.

Kontrolli i ADN-së që iu bë qeses së hapur të airbag-ut, lidhej vetëm me Baker, duke eliminuar mundësinë, se dikush tjetër ishte në timon. Në anën tjetër, kamerat e sigurisë nga njëra prej shtëpive, e tregojnë atë duke ikur prej veturës.

Me tu gjetur fajtor, atij iu ndalua leja e vozitjes për dy vjet, ndërsa detyrohet të paguaj rreth 500 euro gjobë, si dhe të kryejë dhjetë ditë rehabilitim. /Telegrafi/

https://youtu.be/i0Z-E_W6NAk

Në trend Fun

Më shumë
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Kryeministri britanik në cilësinë e “futbollistit” – pamjet bëhen virale

Kryeministri britanik në cilësinë e “futbollistit” – pamjet bëhen virale

Interesante
U hodh nga jahti dhe ra mbi balenën, burri nga Zelanda e Re dënohet me 600 dollarë

U hodh nga jahti dhe ra mbi balenën, burri nga Zelanda e Re dënohet me 600 dollarë

Interesante
E rrallë: Gruaja e tradhton burrin me dashnoren e tij! (Video)

E rrallë: Gruaja e tradhton burrin me dashnoren e tij! (Video)

Kalo në kategori