LAJMI I FUNDIT:

Shijoni freskinë e verës me dyert dhe dritaret e cilësisë së lartë të Kontura Profiles

Shijoni freskinë e verës me dyert dhe dritaret e cilësisë së lartë të Kontura Profiles

Ndërsa dielli i verës shkëlqen fort, është koha për të përqafuar ngrohtësinë dhe për të krijuar një hapësirë jetese të rehatshme që lidh pa probleme oazin tuaj të brendshëm me mjedisin e jashtëm.

Kontura Profiles është destinacioni i juaj i preferuar për dyersh dhe dritaresh me cilësi të lartë, inovative dhe estetike të këndshme që janë të përshtatshme për sezonin e verës.

Me nxehtësinë përvëluese të verës që mbizotëron jashtë, ne të gjithë dëshirojmë një strehë të freskët dhe freskuese brenda.

Kjo është arsyeja pse Kontura Profiles është zgjidhja juaj sepse ata kanë kuptuar rëndësinë e krijimit të një atmosfere komode dhe dizajnet e tyre të dyerve dhe dritareve 70 mm dhe 85 mm të cilat janë ndërtuar për t’i mbajtur ambientet tuaja të brendshme të freskëta edhe në ditët më të nxehta.

Këto profile mburren me veti të avancuara të izolimit termik, duke parandaluar në mënyrë efektive depërtimin e nxehtësisë në shtëpinë tuaj.

Vera është e gjitha për të përqafuar bukurinë e natyrës dhe për të shijuar hapësirën e jashtme. Modelet inovative të Kontura Profiles ju ndihmojnë të bashkoni pa probleme hapësirat tuaja të brendshme dhe të jashtme, duke krijuar një tranzicion të rrjedhshëm midis të dyjave.

Xhamat e mëdhenj të ofrojnë pamje të papenguar të mjedisit tuaj piktoresk, duke lejuar që drita natyrale të vërshojë ambientet tuaja dhe duke krijuar kështu një ambient të ajrosur që është sinonim i jetesës verore.

Teksa shijojmë ditët e verës është koha për të përqafuar frymën e stinës dhe për të krijuar një hapësirë jetese që mishëron thelbin e jetesës verore.

Pra, pse të presim? Përjetoni gëzimin e jetesës si brenda ashtu edhe jashtë, mbajini ambientet tuaja të brendshme të freskëta dhe komode dhe përmirësoni estetikën e shtëpisë tuaj me Kontura Profiles.

Hyni në një oaz veror që balancon në mënyrë të përsosur stilin, funksionalitetin dhe sigurinë, duke e bërë atë një investim që do ta vlerësoni për vitet në vijim.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Kompania Turistike Shpejtimi
Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

powertohr
Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Hausmeister
30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

Petrol Company
Në mars pritet të fillojë faturimi i energjisë elektrike në veri

Në mars pritet të fillojë faturimi i energjisë elektrike në veri

Ekonomi
Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Sachcaffé
Kalo në kategori