LAJMI I FUNDIT:

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Kompania Turistike Shpejtimi ka lansuar një ofertë të veçantë për udhëtimet drejt Stambollit për vetëm 99 euro.

Kjo ofertë përfshin një numër të gjerë shërbimesh për të siguruar që udhëtimi juaj të jetë i paharrueshëm.

Çmimi prej 99 euro përfshin qëndrimin në Stamboll 2 netë dhe 3 ditë me mëngjes të përfshirë në hotel.Programi i udhëtimit përfshin vizitat në disa nga atraksionet më të njohura të Stambollit.

Dita e pare, akomodimi në Hotel

Vizitat : 212 Outleet,Taksim, Galata Tower, Llokum, syvenir të ndryshëm .

Dita e dytë, mëngjesi në hotel:

Vizitat: Grand Pazar, Sultan Ahmet, Aya Sofia, Dolmabahce, Ortakay , shëtitja me anije rreth Bosforit, Nata Turke në Bosfor – Opsionale ( përfshinë: darkë e lehtë, pije pa limit alkoolike dhe jo alkoolike, shfaqje me muzikë shqiptare ), Venecia Outleet.

Dita e tretë, mëngjesi në hotel

Vizitat: Pier Loti, Qendra tregtare, Forum Istanbul (Akuariumi sipas dëshirës

Çmimi nuk përfshinë: Lundrimin me anije në Bosfor (15€ per person),Ngritja me teleferik në Pier Loti (5€ për person), Darka në mbremje me anije (35€ per person), Aquariumi Aqua Florya – (25€ për person), Sigurimin shëndetësor i preferuar.

Këtu mund të shihni të gjitha detajet e ofertës.

Rezervimi i obliguar:

online: www.shpejtimi.net

email: info@shpejtimi.net

tel: 044/49 184 195 (viber, whatsapp)

       049/44 128 437 (viber, whatsapp)

Bëni gati valixhet tuaja dhe përjetoni një udhëtim të paharrueshëm drejt Stambollit me Kompaninë Turistike Shpejtimi!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Ekonomi
​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

Ekonomi
Kalo në kategori