LAJMI I FUNDIT:

Shfaqet vetëm një pjesë e Cadillac Escalade, mësohet data kur do të prezantohet në tërësi

Shfaqet vetëm një pjesë e Cadillac Escalade, mësohet data kur do të prezantohet në tërësi

Me shfaqjen e pjesës së përparme, është bërë e ditur se Cadillac Escalade do të prezantohet në tërësi gjatë Oscars

Reklama

Kanë mbetur edhe dy janë, kur Cadillac do ta shfaqë Escalade të ri, andaj çdo ditë e më shumë, do jemi të informuar lidhur me këtë veturë, transmeton Telegrafi.

Derisa më herët, ishte shfaqur pjesa e përparme e kabinës, por e mbuluar me shtresa të mëdha kamuflazhi, këtë herë u tregua një pjesë e anës së përparme të makinës. Në imazhet e shpërndara, vërehet grilli gjigant që duket se është ri dizajnuar, si dhe përfundime e mbrojtëseve anësore dhe asgjë tjetër.

Për dallim nga modeli i tanishëm, dritat janë pozicionuar në mënyrë vertikale, njëjtë sikur te Cadillac XT6, ndërsa kishte edhe drita LED të vendosura vertikalisht. Aktori Spike Lee ka qenë duke filmuar para makinës, andaj i shihet vetëm një pjesë, ndërsa mbesin të fshehta detajet tjera.

Të gjitha të dhënat rreth kësaj makine, do t’i mësojmë më katër shkurt, kur zhvillohet ceremonia e ndarjes së shpërblimeve Oscars, ndërsa nuk dihet nëse ky Cadillac shfaqet si reklama apo është pjesë e ceremonisë.

Kohëve të fundit, në këtë aktivitet artistik, shumë prodhues të njohur kanë zgjeshur t’i prezantojnë veturat e tyre, sepse konsiderojnë se është një promovim shumë i mirë. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Auto
Hajduti vjedh shtatë vetura brenda një nate nga një dyqan në Maryland

Hajduti vjedh shtatë vetura brenda një nate nga një dyqan në Maryland

Auto
Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

EVs
Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Auto
Toyota përshpejton prodhimin e modeleve elektrike: Qëllimi është më shumë se 600,000 njësi në 2025

Toyota përshpejton prodhimin e modeleve elektrike: Qëllimi është më shumë se 600,000 njësi në 2025

Auto
Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Auto
Kalo në kategori