LAJMI I FUNDIT:

I shfaqet një person te dritarja i veshur me mantel të zi – reagimi i punëtores së restorantit është i habitshëm

I shfaqet një person te dritarja i veshur me mantel të zi – reagimi i punëtores së restorantit është i habitshëm

Nëse do të shihnim një figurë ‘pa fytyrë’ të veshur me një mantel të zi në ndonjë natë tjetër përveç Halloween-it, do t’ia mbathnim menjëherë.

Reklama

Tingëllon sikurse nga ndonjë ngjarje nga një film horror – apo jo ?

Mirëpo, një grua kohët e fundit dalloi një ‘figurë’ që përputhej me atë përshkrim, duke qëndruar jashtë dritares së ambientit të ngrënies ku ajo punon.

Në vend që të fshihej ose të trembej, punëtorja e paidentifikuar vendosi ta filmonte përvojën e çuditshme dhe duket se ishte shumë e qetë gjatë gjithë kohës.

Videoja e saj u shpërnda në llogarinë e aplikacionit TikTok @spookypost.

@spookypostShe’s playing it way too cool 😱 this is one of my worst nightmares (credit: @theblazebeauty )

♬ original sound – SpookyPost

Në këto pamje të raportuara nga The Mirror, gruaja mund të shihet duke ecur nga pjesa e pasme e restorantit dhe duke iu afruar dritares. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Befasi në stacionin e trenit në Indi: Majmuni hynë fshehurazi në zyre, shikoni se çfarë po bën

Befasi në stacionin e trenit në Indi: Majmuni hynë fshehurazi në zyre, shikoni se çfarë po bën

Fun
Ylli i NBA i tronditur me çmimet e benzinës: Kjo është një plaçkitje

Ylli i NBA i tronditur me çmimet e benzinës: Kjo është një plaçkitje

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Kalo në kategori