LAJMI I FUNDIT:

Sherr masiv në plazhin e Velipojës (Video)

Sherr masiv në plazhin e Velipojës (Video)

Një ngjarje e pakëndshme  ka ndodhur pasditen e sotme në plazhin e Velipojës.

Dy persona janë konfliktuar ashpër ndërmjet tyre duke dhuruar “spektakël” të panevojshëm.

Ngjarja është filmuar nga disa pushues të habitur jo vetëm nga skena por edhe nga vetë motive i saj,transmeton JOQ.

Mendohet se dy personat u konfliktuan për lulet dhe disa palma të vendosura para një hoteli.

Foto: Arkiv