0Shares

Shpenzimi për të paguar pijet në lokal nuk është asgjë, në krahasim me shpenzimet që kanë bërë disa njerëz, teksa blinin përmes internetit derisa ishin në gjendje të dehur.

Kur u kthjellën dhe iu arritën dërgesat, mbetën të habitur me atë se çfarë kanë porositur, transmeton Telegrafi.

Ata kanë shfrytëzuar një llogari në internet, që merret me shitjen e gjërave të vjetra, për të shitur këto gjësende të panevojshme për ta, megjithëse janë krejtësisht të papërdorura.

Dikush ka blerë një sëpatë druri, ndërsa tani dëshiron ta shesë sepse do të bashkëjetojë me të dashurën dhe ajo nuk po ia duron.

Dikush tjetër ka blerë unazë për t’i propozuar të dashurës, por kur është kthejë ka menduar se është herët, teksa një grua dëshiron ta heqë qafe një kuti me magnet për vendosjen në derën e frigoriferit.

Më poshtë mund të shihni disa nga rastet më ekstreme, ndërsa iu rekomandohet që pasi të keni pirë disa gota, të qëndroni larg prej ueb-faqeve që ofrojnë gjëra për shitje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)