LAJMI I FUNDIT:

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet “Kampionati Evropian i Seksit”

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet “Kampionati Evropian i Seksit”

Suedia e ka shpallur zyrtarisht seksin si sport dhe gjithashtu është vendosur të presë garën e saj të parë seksuale.

Reklama

Pjesëmarrësit do të përfshihen në seanca seksi, të cilat mund të zgjasin deri në gjashtë orë në ditë, raportojnë mediat.

Një panel gjyqtarësh do të vendosë për fituesit e konkursit të seksit, ndërsa publiku do të ndikojë gjithashtu në vendimet përfundimtare.

“Kampionati Evropian i Seksit”, gara do të fillojë këtë javë, më 8 qershor, dhe do të zgjasë në një periudhë prej gjashtë javësh me pjesëmarrësit që angazhohen në aktivitete seksuale nga 45 minuta deri në 1 orë në ditë, në varësi të kohëzgjatjes së ndeshjeve të tyre.

Përveç ndikimit në vendim, audienca do të vërejë edhe disa aspekte të aktivitetit seksual.

Vendimi përfundimtar për fituesit do të merret pasi të merren parasysh faktorët si kimia mes çiftit, njohuritë për seksin si dhe niveli i qëndrueshmërisë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Askush nuk e pret posterin si ky qen

Askush nuk e pret posterin si ky qen

Fun
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Kalo në kategori