LAJMI I FUNDIT:

Secila shenjë e Zodiakut ka “vesin” e vet, andaj lehtë do të mësoni se çfarë pret nga ju i dashuri juaj

Secila shenjë e Zodiakut ka “vesin” e vet, andaj lehtë do të mësoni se çfarë pret nga ju i dashuri juaj

Dashi dëshiron të udhëheqë, Peshqit fantazojnë skena filmi; truri te meshkujt Binjakë është organi më i madh seksual…

Reklama

Nëse dëshironi të mësoni cilat janë fantazitë seksuale të partnerit tuaj, porse nuk jeni njëra ndër ato dama të cilat këtë çështje rastësisht e keni injoruar, më së miri është që të konsultoheni horoskopin, transmeton Telegrafi.

Sekreti i dëshirës seksuale të DASHIT është shumë i thjeshtë: që të ndërmerrni iniciativën. Nuk është me rëndësi a do të filloni lojën dashurore në kohën e papritur të ditës apo në ndonjë vend të ri në shtëpi – është me rëndësi vetëm që t’i krijoni surpriza.

DEMAT dëshirojnë që partneret e tyre të jenë të kënaqura dhe kënaqen me atë që ata bëjnë. Mirëpo, fshehtas dëshirojnë që paksa të relaksohen dhe të mos mendojnë për atë që duhet patjetër t’ju “shpaguajnë”. Kërkoni që ai të ulet dhe të relaksohet, ndërkaq ju para tij bëni striptiz.

TRURI te meshkujt BINJAKË është organi më i madh seksual. Zgjojani dëshirën gjatë ditës, duke i dërguar porosi me dy kuptime.

GAFORRJA nuk dëshiron që ju të mësoni cilat janë dëshirat e tij më të thella seksuale. Ai dëshiron të mbajë situatën nën kontroll, që “të aktrojë karakterin e fortë” derisa ju e lusni për seks.

Nëse jeni mjaft të guximshme që të xhironi derisa jeni duke bërë dashuri,do ta keni në grusht LUANIN. Nëse kjo gjë ju duket e pakëndshme, së paku qëndroni pra pasqyrës së madhe të vendosur në tavan apo në mur afër krevatit.

Meshkujt e shenjës së VIRGJËRESHËS janë më të përshtatshëm dhe dëshirojnë ndryshime. Prandaj, nëse e fusni personin e tretë, së paku edhe në imagjinatë, do të plotësoni dëshirën e tij sekrete seksuale.

PESHORJA fshehtas dëshiron të plotësojë çdo dëshirë sekrete tuajën! Nëse mund të “bëjë diçka për ju”, do të ketë më shumë vetëbesim dhe do t’i përvishet punës me gjithë zemër.

Mos e nënvlerësoni forcën e madhe të seksit “pajtues” me një AKREP. Nëse vjen nga puna i nevrikosur apo nëse grindeni, ai nuk dëshiron që ta lini të qetë, por që të gjitha ato t’i kalojë nëpërmjet seksit të zjarrtë.

Bërja dashuri në vende të reja ekzotike, është fantazia e preferuar seksuale e PESHORES.

BRICJAPIT shpesh i pengon shpejtësia me të cilën jeton. Më së shumti do ta kënaqë nëse merrni ditë të lirë, që t’i përkushtoheni atij dhe atë ditë ta kaloni në krevat – dashnorë të fshehur nga pjesa tjetër e botës.

Me gjithë dëshirat e veta, mashkulli i shenjës së UJORIT nuk dëshiron të devijojë nga shtegu i njohur. Blini një libër që bën fjalë për të gjitha vendet në të cilat është e mundshme të bëhet dashuri, por që lexojeni bashkë me pëshpëritje.

Kur shikon skenë seksi në film, mashkulli i shenjës së PESHQVE një kohë të gjatë e mban në mendje. Vishuni si aktorja e tij e preferuar apo me ndonjë citat kujtojani atë film dhe imagjinata e tij do të fillojë të bëjë gjithçka! /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Femrat e lindura në këto tri shenja do të lulëzojnë pas moshës 50-vjeçare

Femrat e lindura në këto tri shenja do të lulëzojnë pas moshës 50-vjeçare

Astrologji
Si të shpëtoni orkidetë që kanë filluar të thahen? Mos i hidhni, veproni hap pas hapi kështu

Si të shpëtoni orkidetë që kanë filluar të thahen? Mos i hidhni, veproni hap pas hapi kështu

Lule
Italia është mbretëresha e turizmit dhe për shkeljen e këtyre nëntë rregullave pasojnë dënime të rënda

Italia është mbretëresha e turizmit dhe për shkeljen e këtyre nëntë rregullave pasojnë dënime të rënda

Çfarë të vizitosh
Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Lifestyle
Për t’iu shmangur: Katër lloje seksi të keq!

Për t’iu shmangur: Katër lloje seksi të keq!

Intimitet dhe Pasion
A bëjnë rrëmujë pëllumbat në tarracën tuaj? Ka mënyra efektive për t'i mbajtur në distancë

A bëjnë rrëmujë pëllumbat në tarracën tuaj? Ka mënyra efektive për t'i mbajtur në distancë

Kërshëri
Kalo në kategori