LAJMI I FUNDIT:

Scarlett Johansson po lanson The Outset, linjën e kujdesit të lëkurës

Scarlett Johansson po lanson The Outset, linjën e kujdesit të lëkurës

Scarlett Johansson është e famshmja më e fundit që ka hyrë në industrinë e bukurisë.

Reklama

Aktorja e “Black Widow”, 37 vjeçare, fillimisht njoftoi se do të lansonte një linjë për kujdesin e lëkurës në vitin 2021, dhe tani fansat po marrin një vështrim të parë në mallrat.

Marka e re e Johansson, The Outset, tani ka një faqe interneti dhe një llogari në Instagram , kjo e fundit aktualisht përmban një seri fotosh bardh e zi – duke përfshirë një nga profili i famshëm i yllit të ekranit. Të dyja premtojnë një datë nisjeje më 1 mars 2022.

View this post on Instagram

A post shared by The Outset (@theoutset)


“Unë kam qenë fytyra e disa markave luksoze gjatë karrierës sime dhe të gjitha ato përvoja ishin vërtet të mrekullueshme”, tha Johansson për Vogue në numrin e marsit të revistës.

Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes
Lexo po ashtu Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes

“Unë mendoj se gjithmonë kam ndjerë se po luaja një personazh në ato fushata dhe ndërsa u rrita, doja të krijoja dhe përfaqësoja një markë që ishte e vërtetë për mua”.

View this post on Instagram

A post shared by The Outset (@theoutset)

Ajo gjithashtu tha në një video me bashkëthemeluesen Kate Foster se shpreson që The Outset të jetë një “markë vërtet universale dhe e arritshme”.

Me Barack dhe Michelle Obama në krye të listës, këta janë meshkujt dhe femrat më të admiruar në botë për vitin 2021
Lexo po ashtu Me Barack dhe Michelle Obama në krye të listës, këta janë meshkujt dhe femrat më të admiruar në botë për vitin 2021

Duket se fansat janë të entuziazmuar për publikimin, me faqen në Instagram që grumbulloi shpejt mbi 36 mijë ndjekës. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë

Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë

Shtatzëna
Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Këshilla Estetike
Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Këshilla për prindër
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Kalo në kategori