LAJMI I FUNDIT:

Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes

Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes

Scarlett Johansson dukej e mahnitshme teksa bëri paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq që prej lindjes së djalit, Cosmo.

Reklama

Aktorja, 36 vjeçe, shfaqi dekoltenë e saj me një bluzë vezulluese teksa merrte pjesë në “American Cinematheque Awards” në Los Angeles me bashkëshortin e saj Colin Jost, 39 vjeçar.

Çifti ndau një buzëqeshje në tapetin e kuq teksa shijuan një natë të rrallë takimesh në qytet.

Scarlett dukej perfekte teksa mbante duart me bashkëshortin e saj, i cili dukej bukur në një kostum të zi.

Gruaja e tij e mori plotësisht vëmendjen me një xhaketë të bardhë dhe pantallona të ngjashme, të cilat ishin mbi belin e saj të hollë.

Mbi pjesën e sipërme të saj verbuese, ajo solli shumë shkëlqim me vathët e saj, gjerdanin e argjendtë dhe takat e larta shkëlqyese. /Telegrafi/