LAJMI I FUNDIT:

Sarah Jessica Parker nuk i hoqi kurrë takat e saj të larta në xhirimet e serialit “And Just Like That”

Sarah Jessica Parker nuk i hoqi kurrë takat e saj të larta në xhirimet e serialit “And Just Like That”

Sarah Jessica Parker ka një pasion për modën, veçanërisht kur bëhet fjalë për këpucët.

Reklama

Dhe ylli është aq e rehatshme me taka të larta sa nuk i hoqi kurrë gjatë xhirimeve, pavarësisht se ditët e xhirimeve zgjatën deri në 14 orë.

Një aktor në sfond nga seriali tha për ‘podcastin’ Hot Takes dhe Deep Dives se 56-vjeçarja asnjëherë nuk i hoqi takat gjatë xhirimeve.

“Ato zonja janë ushtarë sepse unë kam veshur këpucë të rehatshme Cole Haan, Nike, atlete dhe këmbët ishin të vdekura në fund të ditës”, tha ai.

Sarah Jessica Parker ka ende çdo veshje që ka veshur në “Sex and the City”
Lexo po ashtu Sarah Jessica Parker ka ende çdo veshje që ka veshur në “Sex and the City”

“Pas tetë orësh isha ulur në dysheme sepse thosha, ‘Nuk mund të ngrihem më në këmbë’”.

Ndërsa ai tha se ‘herë pas here’ anëtarët kryesorë të kastit të serialit bënin një pushim për t’u ulur ose për të ndryshuar këpucët, Sarah Jessica Parker nuk ishte një prej tyre.

“Kurrë nuk e kam parë Sarah Jessica Parker të heqë takat një herë”, tha ai.  “Ajo ishte me taka gjatë gjithë ditës”, shtoi ai.

Sarah Jessica Parker është e njohur për dashurinë e saj ndaj këpucëve, madje ka linjën e saj të njohur të këpucëve të quajtur SJP. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Psikoprofil
Gjërat që vetëm vajzat të cilat asnjëherë nuk vënë jelekë i kuptojnë

Gjërat që vetëm vajzat të cilat asnjëherë nuk vënë jelekë i kuptojnë

Këshilla dhe arsye
Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grim
Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Keshilla Modë
Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Këshilla për prindër
Kalo në kategori