0Shares

Rrjeti më i madh i restoranteve në Kosovë, POMO, ka lansuar një ofertë unike e cila vjen për herë të parë në Kosovë.

POMO ka njoftuar se çdo ditë nga ora 17:00, të gjitha ushqimet e shpejta dhe të gjitha llojet e picave do të shoqërohen me “Coca Cola” pa limit dhe krejtësisht FALAS.

Oferta është e vlefshme për të gjitha restorantet POMO në Kosovë.

Pini sa të doni, pa limit, krejtësisht FALAS!

Për më shumë informata rreth ofertës klikoni KËTU

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)