Policia e Kosovës ka njoftuar për në rast rrahje që ka ndodhur në mes dhjetë meshkujve, pas një mosmarrëveshje që kanë pasur.

Të lënduarve i është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palë janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/