“Keçap apo grim?”.

Rihanna dëshiron t’i bëjë fansat të luajnë një lojë hamendjeje me prezantimin e saj të fundit të Fenty Beauty.

Manjatja e grimit, po bashkohet me kolektivin e artit MSCHF në një paletë me botim të kufizuar të mbushur me “gjashtë pako që secila përmban ose keçap ose shkëlqim buzësh”.

Fansat ishin të ndarë në lidhje me rënien e re dhe shkuan në seksionin e komenteve të postimit të njoftimit të Fenty Beauty në Instagram për t’u zënë.

Rihanna shfaq format trupore e veshur me Savage X Fenty Rihanna shfaq format trupore e veshur me Savage X Fenty

“Më vjen keq, por kush dëshiron të shpenzojë 25 euro për të përfunduar duke marrë pako keçapi” shkroi njëri, ndërsa një tjetër tha: “A është Rihanna ende në pushim të lehonisë… kush ka nënshkruar?”.

Reklama

Dhe pak njerëz dukeshin të kënaqur që po merrnin më shumë grim (dhe/ose keçap) përpara albumit të nëntë të shumëpritur të Rihanna-s , me një fans që bën shaka, “Fjalë për fjalë gjithçka përveç muzikës”.

Reklama
Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve

Komentuesit e tjerë ishin më komplimentues, duke e quajtur bashkëpunimin “shumë të lezetshëm”. /Telegrafi/