LAJMI I FUNDIT:

Resortet e Atmosphere Group, një parajsë në Maldive që mund ta shijoni përmes AS Travel!

Pushimet janë pjesa më e bukur e vitit, sidomos kur i kaloni me më të dashurit tuaj. Një shpërblim që ju ia jepni vetës pas një viti të gjatë plotë punë dhe obligime.

Destionacionet e duhura me atraksione e argëtim pa fund i gjeni çdo herë me agjensionin e duhur, e që është AS Travel.

As Travel është partneri eksklusiv i 8 resorteve të Atmosphere Group në tregun e Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë.

Këto resorte prej 4 deri në 5 yje Luxury janë: Oblu Xperience Ailafushi, Oblu Lobigili, Oblu Helengeli, Oblu Sangeli, Atmosphere Kanifushi, Varu, Ozen Life Maadhoo, Ozen Life Bolifushi.

Me shërbime fantastike dhe oferta të konvenueshme përmes AS Travel ju do të keni mundësi të shijoni pushimet e ëndërrave tuaja.

Reklama

Për më shumë informacione, kontaktoni në:

Facebook: As Travel Club
Instagram: AsTravelClub
Nr. Tel: 045 245 888

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Punime për siguri në rrjet, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të premten

Punime për siguri në rrjet, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të premten

Ekonomi
Gjermania miraton Projektligjin që lejon ardhjen e 50 mijë punëtorëve në vit nga Ballkani, këto janë lehtësimet për t'u pajisur me vizë

Gjermania miraton Projektligjin që lejon ardhjen e 50 mijë punëtorëve në vit nga Ballkani, këto janë lehtësimet për t'u pajisur me vizë

Botë
Kosova ka thëngjill me bollëk, por importon nga jashtë

Kosova ka thëngjill me bollëk, por importon nga jashtë

Ekonomi
Kurti kishte premtuar ulje të çmimit të energjisë elektrike, por ajo sot shtrenjtohet edhe për 15.4 për qind

Kurti kishte premtuar ulje të çmimit të energjisë elektrike, por ajo sot shtrenjtohet edhe për 15.4 për qind

Ekonomi
WSJ: Ekonomia ruse drejt kolapsit, lufta dobësoi të ardhurat dhe frenoi investimet

WSJ: Ekonomia ruse drejt kolapsit, lufta dobësoi të ardhurat dhe frenoi investimet

Botë
ZRRE tregon tre faktorët që ndikuan në ngritjen e çmimit të energjisë elektrike

ZRRE tregon tre faktorët që ndikuan në ngritjen e çmimit të energjisë elektrike

Ekonomi
Kalo në kategori