Një djalë i vogël ka bërë për vete të gjithë me reagimin e tij mbresëlënës, kur për herë të parë iu nënshtrua “procesit” të prerjes së flokëve.

Ai nuk mund të ndalej duke qeshur dhe vazhdimisht tentonte t’ia kapte duart berberit. Bëhet fjalë për vogëlushin nëntë muajsh Mateus, videoja e të cilit u bë virale, transmeton Telegrafi.

E ëma e tij Marina Garcia Spadim Pereira që e kishte dërguar te berberi, kishte dashur që këtë moment emocionues ta filmojë dhe ndajë me miqtë.

Mateusi i vogël nga Sao Paulo i Brazilit, kishte flokët kaçurrela dhe derisa berberi ia priste ai nuk mund të ndalej duke qeshur. /Telegrafi/