LAJMI I FUNDIT:

RC Refresher Tropic, pija që po pëlqehet shumë!

RC Refresher Tropic, pija që po pëlqehet shumë!

Kompania vendore Fluidi, tashmë së fundi ka lansuar në treg shijen më të re, RC Refresher Tropic.

Një pije freskuese, jo alkoolike, me shije unike tropikale që po pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga gjithë konsumatorët.

E pranishëm në gjitha markete moderne dhe tradicionale, RC Refresher Tropic mund ta gjeni me dy lloj paketimesh: 1.5L dhe 0.5 L.

Krejt çka ju mbetët juve konsumatorë të dashur është ta bleni produktin, ndërsa ne ju garantojmë që nuk do të ndaheni më nga kjo shije e parezistueshme.

RC Refresher Tropic, shije për qefi.

Artikull i sponzorizuar