LAJMI I FUNDIT:

Qefi ma i madh se Stambolli!

Qefi ma i madh se Stambolli!

Për krejt ata që dojnë me vizitu Stambollin me “duar n’gjepa”, brendi i njohur vendor Jaffa Champion Dredhëz ju ofron këtë përmes kampanjës më atraktive të organizuar për 14 Shkurt, ose Shën Valentin.

Ju që doni ta prisni Shën Valentin në qytetin e bukur të Stambollit, e keni shumë të letë që ta realizoni këtë përmes këndit Jaffa Champion Dredhëz.
Vetëm eja në Albi Mall dhe vizito këndin Jaffa.

Aty realizoje një selfie dhe postoje në profilin tënd me mbishkrim #Qefi ma i madh se Stambolli. Kujdesu që foto të jetë publike.

Foto me më shumë like do të jetë fituese.

Stambolli të pret më 14 shkurt. /Telegrafi/

Artikull i sponsoruar