LAJMI I FUNDIT:

Pronari donte të bënte një sy gjumë, por qenushi i tij kishte plane të tjera

Pronari donte të bënte një sy gjumë, por qenushi i tij kishte plane të tjera

Ndonëse nuk ka asgjë më të mirë se një sy gjumi gjatë pasdites, por për pronarin e qenushit katër muajsh Levi, është një mision i pamundur.

Reklama

Një video e postuar në TikTok tregon momentin kur një i ri u shtri në një divan për të pushuar sytë.

Ashtu si ai u zvarrit nën mbulesë, këlyshi u hodh mbi të.

Për Levin është krejtësisht e papranueshme që shefi i tij fle gjatë ditës, ndaj ia ka bërë të qartë.

Videoja e lezetshme ka mbledhur 335 mijë pëlqime dhe mund ta shikoni më poshtë. /Telegrafi/

@ashlpugh Levi is happy dad is home from his work trip 🥰🐕 #couchsnuggles #naptime #bernesemountaindog ♬ Funny Song – Cavendish Music

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

Interesante
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
Kalo në kategori