LAJMI I FUNDIT:

Problemet e “vogla” në çift, por që në të vërtetë janë probleme serioze!

Problemet e “vogla” në çift, por që në të vërtetë janë probleme serioze!

Është e pamundur të futeni në botën e dashurisë dhe të mos keni probleme të vogla apo serioze

Përderisa këto shenja të “vogla” nuk do të thonë që patjetër lidhjes po i vjen fundi, prapëseprapë është mirë t’ju kushtoni vëmendje sepse mund t’ua përcaktojnë të ardhmen tuaj si çift, transmeton Telegrafi.


Gjithmonë i dërgoni mesazhe e para

Kjo do të thotë gjithmonë! Sigurisht ai ndoshta iu përgjigjet gjithmonë kur filloni bisedën, por nëse ju nuk e kishit filluar bisedën, a do të kishte ndodhur kjo?

Nuk bëjnë fotografi me ju

Disa njerëzve thjesht nuk u pëlqejnë fotografitë, dhe kjo është në rregull! Por, nëse Facebook i partnerit tuaj është i mbushur me fotografi të jetës së tij, por ai asnjëherë nuk bën fotografi me ju, atëherë keni kujdes.

Nuk janë aq të ndjeshëm fizikisht si dikur….

Komforti në një lidhje do të thotë se ndjesia e një gjëje të re fillon të zhduket, e kjo do të thotë se mund të bëni seks çdo moment pa e pasur ndjenjën se është diçka shumë emocionuese që po ndodh për herë të parë.

Sidoqoftë, nëse partneri nuk ndjehet më aq i joshur fizikisht nga ju, atëherë kjo mund të thotë se nuk e tërhiqni më seksualisht, gjë që nuk është aq e lakmueshme.

Asnjëherë nuk i bën ai planet

Kur dilni për qejf dhe bëni gjëra argëtuese gjithë kohën, shpejt vjen në mendje se jeni e vetmja që po i orkestron këto.

Përderisa kjo mund të jetë sepse të njohin se keni ide të mahnitshme, ndoshta është më mirë t’ju sugjeroni të provojnë ata diçka në takimin e ardhshëm. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë - parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë - parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Grim
Si ta mbani një mashkull duke filluar me ‘rregullin e artë’

Si ta mbani një mashkull duke filluar me ‘rregullin e artë’

Në çift
Kthimi i xhinseve të ngushta: Pantallona super të ngushta për lojëra në stil atraktiv nga mëngjesi në mbrëmje

Kthimi i xhinseve të ngushta: Pantallona super të ngushta për lojëra në stil atraktiv nga mëngjesi në mbrëmje

Moda
Kur nëna kujdeset tepër për fëmijën: Kjo nuk është dashuri, është problem!

Kur nëna kujdeset tepër për fëmijën: Kjo nuk është dashuri, është problem!

Këshilla për prindër
Louis Vuitton nxjerr në shitje çizmet që imitojnë këmbën e një femre

Louis Vuitton nxjerr në shitje çizmet që imitojnë këmbën e një femre

Femra
Kalo në kategori