LAJMI I FUNDIT:

Prishtina Mall nis qershorin me aktivitete argëtuese dhe hapjen e kinemasë më inovative në rajon, CineStar

Prishtina Mall nis qershorin me aktivitete argëtuese dhe hapjen e kinemasë më inovative në rajon, CineStar

Prishtina Mall, qendra tregtare dhe argëtuese më e madhe në rajon, ka pritur muajin qershor me një sërë aktivitetesh. Nga aktivitetet për fëmijë e deri te hapja madhështore e kinemasë më inovative në rajon, Prishtina Mall ka nisur muajin me shumë argëtim dhe kënaqësi.

Fëmijët kanë qenë në krye të agjendës së aktiviteteve të qershorit, me shumë aktivitete të kuruara për të mahnitur imagjinatën e tyre dhe për të krijuar kujtime të paharrueshme. Në kuadër të këtyre aktiviteteve Prishtina Mall ka organizuar punëtori interaktive, sesione arti dhe shfaqje magjepsëse për fëmijët e të gjitha moshave. Nuk munguan as hapjet e reja ku hapësirës së Prishtina Mall ju shtuan edhe tre emra të njohur si Sach Pizza, Matisse dhe Tannis.

Një nga aktivitetet kryesore ishte padyshim hapja e kinemasë më inovative në rajon, CineStar. Me një hapësirë madhështore,15 salla të ndryshme dhe teknologjinë më të re duke sjellë përvojën 4DX për herë të parë në rajon, të gjithë dashamirësit e filmit do të kenë mundësinë të ndjekin shfaqjen e filmave si kurrë më parë.

Por argëtimi nuk përfundon këtu! Prishtina Mall do të jetë nikoqire e shumë aktiviteteve tjera që do të organizohen gjatë gjithë muajit qershor. Nga premiera të ndryshme të filmave më të rinj, aktivitete për fëmijë, dhe shumë surpriza tjera, Prishtina Mall do të jetë destinacioni kryesor i argëtimit këtë verë. Pra, nëse keni në plan të vizitoni Prishtinën sigurohuni që të shkoni në Prishtina Mall dhe të zhyteni në një botë emocionesh, kreativiteti dhe mrekullie kinematografike.

Prishtina Mall, ku argëtimi dhe kënaqësia nuk kanë limit!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Ditëlindje e paharrueshme - një vit i VitaLand

Vitaland
Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Korporata Rugove
Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Vendi ku ndjehesh rehat me gjithçka afër - Tem Residence

Lesna Ndertimi
Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus
Intervistë me pronarin e VatanMed, Uğur Öztürk, klinika lidere për mbjellje të flokëve, shërbime dentare dhe estetike

Intervistë me pronarin e VatanMed, Uğur Öztürk, klinika lidere për mbjellje të flokëve, shërbime dentare dhe estetike

VatanMed Clinic
Moti po nxehet çdo ditë, por ju qëndroni të freskët me kondicionerët HISENSE nga Gorenje Department Store

Moti po nxehet çdo ditë, por ju qëndroni të freskët me kondicionerët HISENSE nga Gorenje Department Store

Gorenje Department Store
Kalo në kategori