LAJMI I FUNDIT:

Prindërit bëjnë “shfaqje” me fëmijën e tyre, i japin kanabis dhe birrë (Video)

Prindërit bëjnë “shfaqje” me fëmijën e tyre, i japin kanabis dhe birrë (Video)

Policia në Formosa të Argjentinës ka arrestuar prindërit që i kanë dhënë fëmijës së tyre të tymosë kanabis dhe të pinte birrë.

Nëna 17-vjeçare dhe burri saj një vit më i vjetër, kanë mohuar se i dhanë të bijës pijen dehëse, duke pretenduar se ajo ishte e përgjumur dhe ra vet, transmeton Telegrafi.


Mirëpo, njëjtë nuk kanë treguar analizat, që gjetën substancat në organizmin e saj.

Derisa fëmija është strehuar, prindërit e saj akuzohen për mos kujdes dhe dhënien e substancave të ndaluara, ndërsa së shpejti do të dalin para drejtësisë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Botë
Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Evropa
Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Botë
Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Botë
BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

Botë
Drone, snajperë dhe 3,500 policë: Masat për vizitën e Erdoganit në Athinë

Drone, snajperë dhe 3,500 policë: Masat për vizitën e Erdoganit në Athinë

Greqia
Kalo në kategori