LAJMI I FUNDIT:

Princi William pati reagimin më të adhurueshëm kur Kate Middleton u quajt e bukur

Princi William pati reagimin më të adhurueshëm kur Kate Middleton u quajt e bukur

Princi William dhe gruaja e tij prej dhjetë vjetësh, Kate Middleton, shfaqën një atmosferë të bukur dashurie së fundmi.

Fillimisht patëm ato fotografitë në prapaskenë nga ceremonia e “Earthshot Prize”, më pas ishte shëtitja e tyre në stilin e filmit të Krishtlindjes – dhe tani, të dy janë parë duke ndarë një moment romantik gjatë “Royal Variety Performance”.


Si pjesë e ngjarjes vjetore, familja mbretërore argëtohen nga një sërë aktesh muzikore, humoristë, trupa cirku dhe më shumë, në një spektakël të krijuar për të mbledhur fonde për bamirësi. Për edicionin e vitit 2021, Ed Sheeran, Years & Years, Rod Stewart dhe kasti i muzikalit Matilda ishin vetëm disa nga ata që morën një kthesë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë, ngjarja u drejtua nga komediani Alan Carr, i cili tha: “Ne të gjithë po mendonim dhe komentonim se sa mahnitëse dukej Dukesha e Kembrixhit me fustanin e saj festiv, të gjelbër me shkëlqim”.

Kur përshëndeti audiencën në shfaqje, Alan falënderoi çiftin për pjesëmarrjen dhe tha: “Ne jemi jashtëzakonisht të nderuar që na bashkohen Lartësitë e tyre Mbretërore, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit. Zonjë, mund të them që dukeni absolutisht e bukur sonte?”.

Pas kësaj, Kate qeshi me turp, ndërsa William dukej i kënaqur, teksa i dha gruas së tij një buzëqeshje të lezetshme.

Momenti ishte absolutisht i adhurueshëm dhe fansat mbretërorë me sy të mprehtë shpejtuan ta komentonin edhe në rrjetet sociale, me një shkrim: “Princi William është krenar për Dukeshën Kate, ajo është me të vërtetë e bukur brenda si jashtë”. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Femra
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Kalo në kategori