Eva Longoria po vazhdon pushimet nëpër plazhet fantastike të Spanjës.

“E bashkë me të” edhe paparacët, të cilët po e ndjekin hap pas hapi aktoren hollivudiane.

Ajo së fundi është fotografuar në kostum plazhi në Marbella të Ibizas teksa ka ekspozuar linjat trupore, ku bien në sy ca kilogramë më tepër në barkun e 42-vjeçares.

Edhe një herë tjetër ajo ka vendosur një buzëkuq të kuq të fortë, një palë syze pasqyrë duke i shtuar edhe një palë vëthë rrumbullak dhe një palë shapka, për të kompletuar veshjen e saj të plazhit.

Ndryshe, aktoren do ta shohim edhe sivjet me projekte filmike në ekranet e mëdha të kinemave. /Telegrafi/