LAJMI I FUNDIT:

Policia interviston tre dëshmitarë për rastin e vdekjes së të miturës në Prishtinë

Policia interviston tre dëshmitarë për rastin e vdekjes së të miturës në Prishtinë
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth vdekjes së një të miture në Prishtinë, e cila kishte ndërruar jetë gjatë një ekzaminimi në një klinikë private.

Reklama

Rasti ka ndodhur të martën në Prishtinë, në ora 10:30.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion, ndërsa tre dëshmitarë meshkuj kosovarë janë intervistuar dhe janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Policia nis hetimet për vdekjen e një të miture në një klinikë private
Lexo po ashtu Policia nis hetimet për vdekjen e një të miture në një klinikë private

Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Zgjedhje të reja në katër komunat në veri? Çfarë parasheh Ligji për Vetëqeverisje Lokale

Zgjedhje të reja në katër komunat në veri? Çfarë parasheh Ligji për Vetëqeverisje Lokale

Jehona Hulaj
Skenderaj, dy vajza të mitura largohen nga shtëpia dhe përmes telefonit i shkaktojnë dhunë psikike nënës së tyre

Skenderaj, dy vajza të mitura largohen nga shtëpia dhe përmes telefonit i shkaktojnë dhunë psikike nënës së tyre

Lajme
Tri kërkesat e Escobarit dhe Lajçakut për tejkalimin e situatës në veri dhe deklaratat e Kurtit – vazhdojnë takimet

Tri kërkesat e Escobarit dhe Lajçakut për tejkalimin e situatës në veri dhe deklaratat e Kurtit – vazhdojnë takimet

Lajme
“Jemi thellësisht të shqetësuar për situatën në veri”, Lajçak përmend sërish tri kërkesat për Kurtin

“Jemi thellësisht të shqetësuar për situatën në veri”, Lajçak përmend sërish tri kërkesat për Kurtin

Lajme
​Qindra protestues edhe sot para objekteve komunale në veri

​Qindra protestues edhe sot para objekteve komunale në veri

Lajme
Nis studimi i fizibilitetit për ndërtimin e Digës së Dragaçinës në Suharekë

Nis studimi i fizibilitetit për ndërtimin e Digës së Dragaçinës në Suharekë

Lajme
Kalo në kategori