LAJMI I FUNDIT:

Policia gjermane evakuon aeroportin e Berlinit, menduan se brenda valixhes së pasagjerit kishte bombë – në fund u konstatua se ishte lodër seksi

Policia gjermane evakuon aeroportin e Berlinit, menduan se brenda valixhes së pasagjerit kishte bombë – në fund u konstatua se ishte lodër seksi

Pjesëtarët e sigurimit të aeroportit të Berlinit, Schonefeld, duke menduar se brenda valixhes së një pasagjeri gjendej bomba, kanë evakuuar aeroportin, megjithatë në fund është vërtetuar se bëhej fjalë për një lodër seksi.

Por, pas kontrollit  të detajuar që i është bërë, pronarit të kësaj lodre seksi i është lejuar të vazhdojë udhëtimin, transmeton Telegrafi.


Ky është evakuimi i tretë që po ndodhë në aeroportet gjermane në 10 ditët e fundit, ku pjesëtarët e sigurimit janë kritikuar në masë të madhe nga qytetarët.

Të enjten e kaluar dhjetëra fluturime janë anuluar në aeroportin e Frankfurtit, kur një pasagjer është futur në zonën e sigurisë pa iu nënshtruar kontrolleve strikte.

Ndërkaq pasagjeri në aeroportin e Berlinit për të cilin Independent shkruan se është një 31-vjeçar, raportohet se lodrën e seksit ia kishte blerë të dashurës. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Imagjinoni të ktheheni në shtëpi të lodhur nga puna dhe të gjeni këtë skenë: Si do të reagonit?

Fun
Njeriu i parë i gjinisë “asnjanëse”

Njeriu i parë i gjinisë “asnjanëse”

Fun
Një qen dramatik habiti të gjithë me reagimin e tij kur pronari i pastroi putrat

Një qen dramatik habiti të gjithë me reagimin e tij kur pronari i pastroi putrat

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Kalo në kategori