LAJMI I FUNDIT:

Policia ‘arrestoi’ kukullën Chucky në Meksikë

Policia ‘arrestoi’ kukullën Chucky në Meksikë
Reklama

Policia meksikane ‘arrestoi’ kukullën Chucky dhe pronarin e saj për terror të dyshuar ndaj njerëzve.

I dyshuari të cilit i referohen vetëm si Carlo N, raportohet se përdori kukullën dhe i vendosi një thikë dhe u kërkoi para vendasve të frikësuar në Monclava, një qytet në shtetin verior të Coahuila-s, transmeton Telegrafi.


Carlos N u kap në sheshin kryesor të qytetit, derisa dyshohet se ishte nën ndikim të substancave dhe u akuzua për prishje të rendit publik dhe rrezikim të publikut më 11 shtator.

Por, ajo që ishte e çuditshme është se oficerët morën përsipër detyrën të arrestonin edhe kukullën.

Policia më pas dërguan Carlosin ashtu edhe kukullën në stacionin policor, ku të dy u prangosën madje edhe iu bënë fotografitë nga arrestimi.

Kjo kukull u bë e njohur pas filmit horror të vitit 1988, Child’s Play.

Sipas raportimeve, oficeri që vendosi kukullën në pranga u qortua më vonë pasi nuk e kishte marrë seriozisht punën e tij. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Fun
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Kalo në kategori