LAJMI I FUNDIT:

Persona të panjohur në Zveçan dëmtojnë veturën e një gazetari

Persona të panjohur në Zveçan dëmtojnë veturën e një gazetari
Foto: Ilustrim

Një gazetar ka raportuar se afër objektit të Komunës në Zveçan, disa persona të panjohur i kanë dëmtuar veturën duke i thyer xhamat si dhe ia kanë shpuar gomat.

Reklama

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më datë 29.05.2023 në Zveçan.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës lidhur me rastin është informuar edhe prokurori.

“Zveçan 29.05.2023 – 23:00. Ankuesi mashkull kosovar-gazetar me 02.06.2023 ka raportuar se, afër objektit të komunës në Zveçan ku e kishte parkuar veturën, persona të panjohur i kanë dëmtuar duke i thyer xhamat e shpuar gomat. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
REL nxjerr gënjeshtrat e Vuçiqit gjatë fjalimit të tij në OKB

REL nxjerr gënjeshtrat e Vuçiqit gjatë fjalimit të tij në OKB

Lajme
Shpërthimi në veri, reagon ambasadori Hovenier: Jam i tronditur, autoritetet të kryejnë hetim të plotë

Shpërthimi në veri, reagon ambasadori Hovenier: Jam i tronditur, autoritetet të kryejnë hetim të plotë

Lajme
Kritikat ndaj Kurtit për dialogun me Serbinë, Statovci: Duhet të kërkohet përgjegjësi dhe balancim nga pala serbe

Kritikat ndaj Kurtit për dialogun me Serbinë, Statovci: Duhet të kërkohet përgjegjësi dhe balancim nga pala serbe

Lajme
Stano për shpërthimin në veri: Jemi të shqetësuar që nuk ka de-përshkallëzim të tensioneve

Stano për shpërthimin në veri: Jemi të shqetësuar që nuk ka de-përshkallëzim të tensioneve

Lajme
McGonigal pritet të pranojë fajësinë për akuzat se mori para nga ish-punonjësi i zbulimit shqiptar

McGonigal pritet të pranojë fajësinë për akuzat se mori para nga ish-punonjësi i zbulimit shqiptar

Lajme
Presidenti zviceran: Kosova t'u garantojë serbëve shkallë adekuate të vetë-menaxhimit

Presidenti zviceran: Kosova t'u garantojë serbëve shkallë adekuate të vetë-menaxhimit

Lajme
Kalo në kategori