LAJMI I FUNDIT:

Përplaset dhimbshëm për shkëmbinj pasi lëshoi litarin më herët se që duhet (Video)

Përplaset dhimbshëm për shkëmbinj pasi lëshoi litarin më herët se që duhet (Video)

Një grua e paidentifikuar ka rënë në shkëmbinj, derisa përpiqej të lëshohej në lumë.

Reklama

Nuk bëhet i ditur lokacioni, ku ajo e ka lëshuar litarin para kohës dhe nuk ia ka dalë të bie në ujë, transmeton Telegrafi.

Asaj duket se i kanë rrëshqitur duart dhe është përplasur në atë pjesë të fortë, që i ka shkaktuar mjaftë dhimbje.

Personi që është duke e filmuar me kamerë, dëgjohet duke ofsharë me rënien nga lartësia rreth pesë metra. /Telegrafi/