Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit.

Burime bëjnë me dije se nuk ka persona të lënduar, ndërsa nuk dihet ende shkaqet e ngjarjes.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes duke punuar për zbardhjen e shkaqeve. /TCH/