LAJMI I FUNDIT:

Për ty që ke stil dhe elegancë!

Për ty që ke stil dhe elegancë!

Natyrisht që të gjithë personat që kanë stil dhe elegancë janë të apasionuar pas të përsosurës, të bukurës, eksplorimit nga gjërat minimaliste deri tek më e guximshmja. 

Reklama

Nuk thonë kotë “stili është me t’leme”. 

Stili është gjithmonë një element i personalitetit, karakterit dhe eleganca është një mënyrë sjelljeje, e folure, aftësia për të kombinuar veshjet pra një dhunti e pagabueshme. 

Personat elegantë dhe me stil i karakterizon “cilësia e lartë në çdo detaj”, kur flasim për detaje atëherë është fjala gjithëpërfshirëse, jo vetëm për veshmbathje, por stili dhe eleganca është kudo: në lifestyle tuaj, dekorin e dhomës suaj, kuzhinës suaj. 

Andaj Stili nuk bërtet dhe dikush tha se bashkimi i forcave krijuese sjell rezultate autentike. 

Shumë shpejt do ta shohim se kuuuush?!

Në trend Stil

Më shumë
A e dini pse ora e mësimit në shkollë zgjat 45 minuta?

A e dini pse ora e mësimit në shkollë zgjat 45 minuta?

Stil
Arsyeja e çuditshme pse duhet të vendosni letër alumini pas ruterit të internetit

Arsyeja e çuditshme pse duhet të vendosni letër alumini pas ruterit të internetit

Bëje vet
Transformimi i një banese të vogël: 46m² për pushime familjare

Transformimi i një banese të vogël: 46m² për pushime familjare

Këshilla dhe ide
Testi i IQ-së që duhet të kalojë çdo agjent i FBI-së: Marrin të njëjtat pilula, viktima gjithmonë vdes, jo vrasësi - Si?

Testi i IQ-së që duhet të kalojë çdo agjent i FBI-së: Marrin të njëjtat pilula, viktima gjithmonë vdes, jo vrasësi - Si?

Stil
Femrat që e kanë të vështirë të mbajnë lidhje dashurie janë të lindura në tri shenja të horoskopit

Femrat që e kanë të vështirë të mbajnë lidhje dashurie janë të lindura në tri shenja të horoskopit

Astrologji
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Kalo në kategori