LAJMI I FUNDIT:

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Teksa temperaturat po rriten dhe rrezet e para të diellit tashmë veçsa kanë filluar të ndjehen, njerëzit po përfitojnë nga to për të kaluar qaste të këndshme në det. 

Jeni lodhur nga kërkimi i vendeve të pushimeve dhe rezervimeve? Keni menduar ndonjëherë pse të mos keni edhe ju një shtëpi në det? Nëse jo, tani është koha e duhur të mendoni sepse blerja e një apartamenti buzë detit është investim për të cilin do t’jeni falënderues për tërë jetën! Investim ky i cili vie me avazhtazhet e veta.

Kompleksi “Holiday In 2” në Shëngjin është vendi ideal për të investuar. Imagjinoni të zgjoheni nga zhurma e valëve që përplasen, dhe kafen tuaj të mëngjesit ta pini me një sfond mahnitës të detit dhe perëndimin e diellit ta shijoni çdo mbrëmje. Qetësia që ofron deti është vërtet terapeutike dhe të ofron një ndjenjë qetësie dhe paqeje shpirtërore.

Të jetosh buzë detit do të thotë gjithashtu të kesh akses të lehtë në një sërë aktivitetesh kreative. Pavarësisht nëse jeni adhurues i notit, sërfit, lundrimit ose thjesht të pushoni në plazh, të kesh një apartament buzë detit e sidomos në kompleksin “Holiday In 2” që është perfekt në çdo aspekt, ju lejon të kënaqeni me këto aktivitete sa herë që dëshironi. Njësoj si të kesh parajsë personale pikërisht në pragun tënd!

Blerja e një apartamenti buzë detit është mundësia më perfekte për një mënyrë jetese më të shëndetshme. Kjo sepse zonat bregdetare kanë ajër më të pastër dhe një ritëm më të relaksuar të jetës. Mund të bëni shëtitje të gjata përgjatë bregut, të thithni ajrin e freskët të detit dhe të shijoni përfitimet e një stili jetese të orientuar drejt natyrës. Plus, deti ofron mundësi të shkëlqyeshme për ushtrime, pavarësisht nëse është vrapim në plazh ose praktikim joga me zhurmën e valëve në sfond.

Përveç përfitimeve të stilit të jetesës, investimi në kompleksin “Holiday In 2” buzë detit mund të jetë edhe financiarisht i favorshëm. Me kalimin e kohës, pronat bregdetare priren të jenë akoma më të vlerësuara, duke e bërë atë një investim afatgjatë potencialisht fitimprurës. Për më tepër, nëse vendosni të jepni me qira pronën tuaj gjatë sezoneve të pushimeve të verës, ajo mund të sigurojë një burim shtesë të ardhurash.

Pra, nëse je dikush që dëshiron bukurinë, qetësinë dhe mundësitë e pafundme kreative që ofron të jetuarit buzë detit, kompleksi “Holiday In 2” është këtu për t’iu përgjigjur dëshirave tuaja!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Web: edilproject.al

E-mail: info@edilproject.al

Tel: +355 69 203 5005+355 69 202 0608

Facebook: Edilproject.al

Instagram: edilproject.al