0Shares

Përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje kanë dorëzuar në KQZ, listat për pjesëmarrje në zgjedhjet e 11 qershorit.

Po ashtu dorëzimin e listave e ka bërë edhe koalicioni i madh PDK-AAK-Nisma për Kosovën./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)