0Shares

Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli do ta takojë sot homologen e tij nga Kroacia, Marija Pejqinoviq-Buriq.

Takimi mbahet në ora 09:30.

Pacolli dhe Pejqinoviq-Buriq do të mbajnë një konferencë të përbashkët për media në ora 10:30. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)