Olivia Wilde mahniti e veshur në ngjyrë të verdhë teksa mori pjesë në festën e saj të darkës në bashkëpunim me Audi.

Aktorja 37-vjeçare u shfaq me kostum të verdhë në teksa doli në listën e të ftuarve të mbushur me yje të mërkurën në Venecia, Kaliforni.

Ajo veshi xhaketën elegante me një palë pantallona të gjera për siluetë më të sofistikuar.

Xhaketa e guximshme ishte e fiksuar me dy butona të zinj që kapeshin në belin e saj të hollë ndërsa supet e mbushura theksonin figurën e yllit.

Ajo kombinoi kostumin Kwaidan Editions me një çantë të vogël të përshtatshme me një dorezë të trashë zinxhir ari.

Reklama

Ajo zgjodhi një gamë të butë grimi dhe flokë të valëzuara lehtësisht.

Reklama

Olivia shtoi një shumëllojshmëri gjerdanësh delikat, një palë vathë të hollë dhe një bollëk unazash në gishtat e saj. /Telegrafi/