LAJMI I FUNDIT:

Ofertat të mëdha të Black Friday në Kosovë

Ofertat të mëdha të Black Friday në Kosovë

Në 00:00 kanë filluar zbritjet jashtëtokësore në GjirafaMall.com

Deri në 70% ZBRITJE në mbi 200 mijë produkte e në mbi 5000 brende tani janë LIVE GjirafaMall.com. Këto oferta të Black Friday janë disa prej ofertave më të mira në Kosovë.

Në GjirafaMall ka shumë zgjedhje për të gjithë dhe përpos produkteve teknologjike, në zbritje deri në 70% ka kozmetikë, aksesorë, produkte për shtëpi, produkte sportive, produkte për fëmijë, e shumë të tjera.

Për ta bërë më të lehtë blerjen online, GjirafaMall po mundëson blerje online me debit kartela ose me këste përmes Bonus Kartelës nga Raiffeisen Bank dhe Starcard nga TEB ku do të mund të paguani deri me 12 këste.

Shikoni ofertat përmes rrjeteve sociale GjirafaMall (Facebook, Instagram) apo përmes www.gjirafamall.com dhe bëhuni gati për TOP ZBRITJE në TOP PRODUKTE!