LAJMI I FUNDIT:

Nuk do ta besoni sa shumë gjëra i vodhi kjo grua (Video)

Nuk do ta besoni sa shumë gjëra i vodhi kjo grua (Video)

Një grua është zënë në Kinë, me disa gjëra të vjedhura, që i ka futur poshtë rrobave.

Për të treguar se si e ka bërë këtë vjedhje, sigurimi i lokalit i ka kërkuar asaj të kryejë tërë procesin para kamerës.

Gruaja që kishte të veshura një palë pantallona elastike, fut paletën me 12 kanaçe, e më pas një bidon me tre litra vaj, transmeton Telegrafi.

Ngarkesës që do të ishte e rëndë për ta bartur në shportë, ajo i shton edhe dy shishe verë.


Pastaj ajo merr paketimet me mish dhe i vendos poshtë gjoksit.

Tërë këto gjëra ajo i mbulon me bluzën e gjerë, duke u dukur se është shtatzënë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Një grua shtatzënë

Një grua shtatzënë "kapi" burrin me dashnoren e tij në plazh - befason reagimi i tyre

Interesante
Kur tentoni të bëni një foto të bukur dhe një i panjohur shfaqet nga askund

Kur tentoni të bëni një foto të bukur dhe një i panjohur shfaqet nga askund

Interesante
Nusja mori dhuratë në ditën e dasmës, por nuk ishte për të: E hutuar lexoi dedikimin dhe filloi të qajë

Nusja mori dhuratë në ditën e dasmës, por nuk ishte për të: E hutuar lexoi dedikimin dhe filloi të qajë

Virale
Gruaja ngjyros flokët me akullore, pamjet bëhen virale në rrjetet sociale

Gruaja ngjyros flokët me akullore, pamjet bëhen virale në rrjetet sociale

Virale
Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Interesante
Kalo në kategori