Një video tjetër e momentit kur pasagjerja e zemëruar godet stjuardesën po përhapet në rrjetet sociale.

Siç thuhet, 28-vjeçarja u paralajmërua se duhej të mbante një maskë dhe të përgatitej për ulje, gjë që me sa duket e provokoi.

Ajo më pas sulmoi stjuardesën dhe i theu dy dhëmbë.

Si rezultat, 28-vjeçarja u arrestua menjëherë pas uljes në aeroportin e San Diego. /Telegrafi/