LAJMI I FUNDIT:

Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi – miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Një mik që nuk e kishte parë prej 20 vitesh i hipi në taksi – miliona njerëz emocionoi skena nga Dallasi

Danny B. dhe John J. nuk e kanë parë njëri-tjetrin për më shumë se 20 vjet. Miqtë e mirë u ndanë në fillim të mijëvjeçarit të ri ndërsa një ditë u ribashkuan në rrethana të papritura – në taksinë e Dannyt.

Domethënë, kur Danny pranoi udhëtarin, nuk i kishte shkuar kurrë në ndërmend se do të takonte dikë me të cilin kishte kaluar shumë kohë kur punonin në klubin e famshëm të natës “Phenomenon”.

Momenti kur ata kuptuan se e njihnin njëri-tjetrin u bë hit në TikTok (mbi tetë milionë shikime) dhe Reddit, aq sa qindra përdorues i kërkuan Dannyt të shfaqte një version më të gjatë të videos, gjë që ai e bëri.


Gjatë udhëtimit, të dy miqtë kujtuan kujtimet dhe miqtë e tyre të përbashkët, duke premtuar se do të takoheshin sërish.

“Shpresoj që të mos i humbasim më kurrë kontaktet”, shkroi Danny, duke shtuar se sa të lumtur ishin ata të dy me komentet jashtëzakonisht pozitive, të cilat deri më tani kanë marrë afro 7000.

“Nuk mund ta besoj se videoja u bë virale dhe preku kaq shumë njerëz. Faleminderit të gjithëve për dashurinë”, ka falënderuar ai.

Ndryshe, Danny dhe John punonin në një klub të quajtur Phenomenon, i cili ishte një vend takimi popullor në Dallas. Ajo u vizitua nga muzikantë, sportistë, modele, aktorë… /Telegrafi/

@danny.b106 Part 2 of 3 or 4 (I’ll try to post by Monday). We Appreciate the love and the follows and glad we made people all over the world. Cant belive this went as viral as it did and touched so many. It’s truly humbling to us both give @John Johnson a follow. His laugh makes me laugh too….One Love #Uber #Uberdriver ♬ original sound – danny.b106

Në trend Botë

Më shumë
Paralajmërohet fundi i vapës së madhe në Evropë - ekspertët parashikojnë datën e përfundimit dhe stuhitë që mund të pasojnë

Paralajmërohet fundi i vapës së madhe në Evropë - ekspertët parashikojnë datën e përfundimit dhe stuhitë që mund të pasojnë

Evropa
Liqeni gjigant në Kaliforni kthehet papritur 130 vjet pas zhdukjes

Liqeni gjigant në Kaliforni kthehet papritur 130 vjet pas zhdukjes

Botë
Si u lokalizua Faton Hajrizi, mediat serbe publikojnë detaje të reja

Si u lokalizua Faton Hajrizi, mediat serbe publikojnë detaje të reja

Serbia
Plumbi i krijoi një plagë të gjerë në vesh, Trump ndan përditësime për shëndetin e tij pas atentatit

Plumbi i krijoi një plagë të gjerë në vesh, Trump ndan përditësime për shëndetin e tij pas atentatit

Amerika
Ndryshimi i klimës po i bën ditët më të gjata - kjo nuk ka ndodhur në mijëvjeçarë

Ndryshimi i klimës po i bën ditët më të gjata - kjo nuk ka ndodhur në mijëvjeçarë

Botë
Pas infektimit me COVID, mjeku i Bidenit del me deklaratë rreth gjendjes shëndetësore të presidentit

Pas infektimit me COVID, mjeku i Bidenit del me deklaratë rreth gjendjes shëndetësore të presidentit

Amerika
Kalo në kategori