LAJMI I FUNDIT:

Një manikyr ideal për Ditën e të dashuruarve – Nuk ka zemra askund!

Një manikyr ideal për Ditën e të dashuruarve – Nuk ka zemra askund!

Idetë më të bukura për thonjtë në ngjyrat e dashurisë

Reklama

Thonjtë e Ditës së të dashuruarve nuk duhet të kenë zemra dhe fjongo!

Nëse po planifikoni të zbukuroni duart me një manikyr të veçantë në prag të Ditës së të dashuruarve, me siguri tashmë jeni duke kërkuar ide.

Për adoleshentet, zgjedhja është e qartë – sigurisht që do të ketë zemra dhe fjongo të ndryshme, transmeton Telegrafi.

Por çfarë duhet të bëni nëse nuk jeni më adoleshente dhe dëshironi ta shënoni festën e dashurisë me thonj të rregulluar posaçërisht?

Për fat të mirë, shumë artistë të thonjve tashmë kanë filluar të mendojnë përpara dhe kanë përgatitur ide të shkëlqyera dhe shumë kreative. Ne kemi përzgjedhur një duzinë prej atyre që shquhen për dizajnin e tyre interesant, kombinimin e suksesshëm të ngjyrave apo formave.

Veçanërisht të bukura janë variantet me llak rozë dhe të kuq, si dhe variacionet minimaliste të manikyrës “franceze”. Të gjitha llojet janë në lojë – nga një përfundim total mat deri tek shkëlqyesit e shkëlqyeshëm që duhet të përdoren me masë.

Shikoni galerinë e fotografive dhe shijoni sugjerimet e pazakonta për manikyr:

View this post on Instagram

A post shared by Melanie (@overglowedit)

View this post on Instagram

A post shared by Melanie (@overglowedit)

View this post on Instagram

A post shared by Madeline Poole (@mpnails)

/Telegrafi/