LAJMI I FUNDIT:

Një e mitur lind fëmijë në QKUK

Një e mitur lind fëmijë në QKUK
Foto: Arkiv

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast “bashkëjetesë jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeç” në Gjakovë.

Reklama

Sipas policisë në repartin e gjinekologjisë QKUK, viktima femër kosovare (e mitur) ka lindur fëmijë dhe dyshohet se ka bashkëjetuar me të dyshuarin mashkull kosovar i cilin gjendet në arrati. /Telegrafi/