Një burrë ka shkaktuar një frikë sigurie duke vrapuar përpara makinës së mbretit Charles.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet tregojnë burrin duke vrapuar përkrah Rolls Royce në A40 në perëndim të Londrës përpara se ai papritmas të dalë përpara veturave.

I ulur në sediljen e përparme, një oficer i mbrojtjes duket se reagon ndaj rrezikut dhe me sa duket paralajmëron një ekip sigurie që ndjek me një Range Rover nga pas.

Por duket se gjithçka që ai donte ishte një foto e momentit historik.

Ai nxjerr telefonin e tij për të regjistruar makinën teksa ajo kalon ngadalë, duke e lënë ekipin e sigurisë të ketë “një psherëtimë të madhe lehtësimi”. /Telegrafi/

Reklama