LAJMI I FUNDIT:

Ngjyra e re e flokëve të Kristen Stewart është nuanca perfeke për vjeshtën

Ngjyra e re e flokëve të Kristen Stewart është nuanca perfeke për vjeshtën

Kristen Stewart ka bërë një ndryshim të ri në pamjen e jashtme.

Reklama

Kristen duket se e ka marr seriozisht rolin si Princesha Diana, ku në ‘trailerin’ e filmit Spencer shfaqet e kompletuar me flokët bionde që e karakterizojnë Princeshën e ndjerë.

Tani, Kristen ka pasur një tjetër transformim të flokëve dhe duket e pabesueshme. Duke udhëtuar nëpër botë për të promovuar filmin, Kristen ka shtuar nuanca portokalli dhe të kuqe në flokët e saj, duke i bërë ato një nuancë të shijshme të biondes që ngjan me dredhëza.

View this post on Instagram

A post shared by Adir Abergel (@hairbyadir)


Stilisti i saj i flokëve Adir Abergel postoi një seri fotografish të pamjes së re të Kristen, e cila është stiluar në një lob të mrekullueshëm kaçurrel.

Ai shpjegoi se ngjyra e flokëve është bërë nga ngjyruesi i flokëve, Daniel Moon.

View this post on Instagram

A post shared by Adir Abergel (@hairbyadir)


Në një mbishkrim të gjatë, Adir shkroi: “Para se të vinim në Festivalin e Filmit në Venecia, Kristen dhe unë u shoqëruam dhe ëndërruam këtë atmosferë me ngjyrën e re të flokëve”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Adir Abergel (@hairbyadir)

Në trend Femra

Më shumë
Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Këshilla për prindër
Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Keshilla Modë
Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të "çmenden" shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Flokë dhe stil
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
13 sjelljet 'e ëmbla' të një të dashuri të sëmurë

13 sjelljet 'e ëmbla' të një të dashuri të sëmurë

Në çift
Kalo në kategori