LAJMI I FUNDIT:

Nga Chanel deri te Bottega Veneta këto janë çantat më të mira të stilistëve për të investuar në këtë sezon

Nga Chanel deri te Bottega Veneta këto janë çantat më të mira të stilistëve për të investuar në këtë sezon
Foto: GettyImages


Është gjithmonë me rëndësi të zgjedhni çantën e duhur, por ndonjëherë është shumë e vështirë.

Reklama

Edhe këtë vit ka shumë çanta të reja në treg dhe mund të jetë e vështirë të bëni zgjedhjen e duhur, transmeton Telegrafi.

Nëse ju duhet inspirim këto janë disa nga çantat që do jenë në trend këtë sezon:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Për nënat
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Kalo në kategori