LAJMI I FUNDIT:

Nesër disa pjesë të Shkupit do të mbeten pa energji elektrike

Nesër disa pjesë të Shkupit do të mbeten pa energji elektrike

Pa energji elektrike nesër në periudhën prej ora 08:05 deri në 09:30 do të jenë përdoruesit e bulevardit “Aradhat partizane” numër 32, 34, 35 dhe 54 deri 60, ndërsa nga ora 10:00 deri në 15:00 përdoruesit e rrugës “Divizioni i 50-të” në Komunën Qendër, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Reklama

Siç informojnë nga Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza nga Bashkia e Shkupit për shkak të aktiviteteve teknike në rrjetin e energjisë elektrike nesër pa energji elektrike në periudhë prej ora 09:00 deri në 14:00 do të mbeten edhe përdoruesit e një pjese të fshatit Kondovë, ndërsa nga 09:20 deri në 13:00 përdoruesit e fshatit Rashçe në Komunën e Sarajit.

Pa energji elektrike nesër nga ora 09:00 deri në orën 15:00 do të jenë përdoruesit e rrugëve “Bërsjaçka buna”, “Zletovska” dhe “Nov zhivot ” në Komunën e Shuto Orizarë.

Nga ora 09:00 deri 13:00 pa energji elektrike nesër do të mbesin konsumatorët e rrugës “Metodija Shatorov Sharlo” numri 5a, 7, 9 dhe 11, dhe nga ora 00:20 deri në 12:00 përdoruesit e një pjesë të rrugëve “23 Tetori,” dhe “Bojmija” në Komunën e Aerodromit./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është

Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është

Lajme
Reagon Kurti pas sulmit terrorist para Parlamentit turk: Shërim të shpejtë policëve të lënduar

Reagon Kurti pas sulmit terrorist para Parlamentit turk: Shërim të shpejtë policëve të lënduar

Lajme
Vuçiq flet sërish për sulmin terrorist në Banjskë, thotë se do të dalë “me dëshmi” të reja

Vuçiq flet sërish për sulmin terrorist në Banjskë, thotë se do të dalë “me dëshmi” të reja

Lajme
​Mirëpritet propozimi i Osmanit që për Asociacionin të diskutohet me ShBA-në

​Mirëpritet propozimi i Osmanit që për Asociacionin të diskutohet me ShBA-në

Lajme
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh

Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh

Lajme
Kalo në kategori